Wciągarki oraz zawiesia pasowe

Do mocowania, a także transportu zróżnicowanych, nawet bardzo ciężkich ładunków przydadzą się wciągarki mechaniczne, a także zawiesia pasowe. Posiadamy w asortymencie urządzenia, które można wykorzystać nawet do najcięższych zastosowań, przy ciężarach sięgających nawet kilkuset kilogramów. W ten sposób przydają się chociażby w branży budowlanej, przy transporcie materiałów budowlanych, ale także innych elementów konstrukcyjnych, które są wykorzystywane w halach produkcyjnych i magazynach.

Różne typy wciągarek

Możemy zaproponować wciągarki mechaniczne, które zarówno są napędzane siłą ludzkich rąk, jak i wykorzystują w tym celu silniki, co jest stosowane szczególnie w przypadku większych obciążeń. Dostarczamy również wciągarki, które są nie tylko bardzo wydajne, ale też bezpieczne, gdyż posiadają dodatkowe blokady, dzięki którym możliwe jest zabezpieczenie mechanizmu w trakcie ich użytkowania. Posiadamy urządzenia w wersji elektrycznej, hydraulicznej czy pneumatycznej, a w przypadku braku poszukiwanego modelu, możemy go łatwo i szybko dla Państwa sprowadzić.

Możliwości zawiesi pasowych

Stosując wymienione elementy można korzystać z ich licznych zalet, do których należ przede wszystkim stosunkowa niska waga. Zawiesia pasowe elastycznie dopasowują się do podnoszonych przedmiotów, a jednocześnie dzięki miękkiemu materiałowi, który jest wykorzystywany do ich produkcji i do przenoszenia, nie narażają na żadne uszkodzenia przedmiotów, które są przez nie transportowane i do nich mocowane.