Pasy zębate

Ważnym elementem wyposażenia urządzeń i maszyn wykorzystujących do działania przekładnie zębate są przeznaczone do nich paski klinowe. W wielu odmianach i wielkościach znajdują się one w naszej ofercie. Dostarczamy je wyłącznie od zaufanych i sprawdzonych marek, co pozwala oczekiwać bardzo dobrych parametrów. Ich przeznaczeniem jest przenoszenie napędu w ramach danego układu, więc muszą być solidnie i precyzyjnie wykonane. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego dostarczamy wyłącznie produkty spełniające najwyższe wymagania jakościowe.

Tym, co wyróżnia klinowy pasek zębaty, jest niezwykle dokładne dopasowanie do konstrukcji kół, z którymi tworzy połączenie, co z kolei przekłada się na stabilność i przewidywalność działania. Wiąże się to też z brakiem konieczności napinania elementu, co można uznać za kolejną ważną zaletę, bo redukuje obciążenia, jakim są poddawane wał i łożysko. Wszystko to sprawia, że oferowane przez naszą firmę produkty z powodzeniem znajdują zastosowanie nawet w przekładniach pracujących z bardzo dużymi prędkościami.

Ze względu na środowisko, w jakim funkcjonują klinowe pasy zębate, produkuje się je z bardzo wytrzymałych materiałów odpornych na kontakt z rozmaitymi substancjami oraz czynnikami zewnętrznymi. Solidność budowy sprawia, że zachowują swoje pierwotne właściwości przez długi czas i są wyjątkowo trwałe. Wszystko to przekłada się zaś na szeroki zakres i uniwersalność zastosowań. Polecamy ich wybór z naszej oferty ze względu na połączenie atrakcyjnych cen i wysokiej jakości.