Przekładnie zębate

Dzięki zastosowaniu w układach mechanicznych przekładni, w tym szczególnie w wersji zębatej, możliwe jest przeniesienie napędu nawet podczas pracy przy dużych obciążeniach, Dostarczamy najpopularniejsze przekładnie , a korzystamy jedynie z uznanych firm, chcąc dostarczyć Państwu dobre produkty, które zapewnią  prace w zakładzie i możliwie najefektywniejszą produkcję.

Oferowane przekładnie

 

Możemy Państwu zaproponować elementy przeniesienia napędu w ramach przekładni trzech podstawowych typów:ślimakowych, walcowych czy stożkowych. Nasze produkty są dostarczane przede wszystkim przez trzech światowych producentów: Motovario, Bonfiglioli, a także Rossi.

Korzyści z wykorzystywania naszych przekładni

 

Kupując przekładnie od sprawdzonych producentów o dobrych parametrach można liczyć na pozyskanie bezawaryjnych urządzeń, które będą charakteryzować się również prostotą konstrukcji, a w konsekwencji łatwością działania. Są one jednym z najczęściej wykorzystywanych elementów napędu w maszynach przemysłowych, a zastosowanie coraz lepszych stopów stali czarnej czy nierdzewnej wraz z domieszkami innych materiałów tylko zwiększa ich żywotność.

Formularz kontaktowy

Skontaktuj się z nami!