Łańcuchy napędowe

Jeśli chcą Państwo zakupić łańcuchy napędowe i części zamienne do nich, asortyment naszej firmy posiada bardzo szeroką ofertę w tym zakresie. 

Korzystając z produktów dostępnych w naszych magazynach można w szybki sposób znaleźć potrzebne elementy i zminimalizować ewentualnie straty.

Producenci oferowanych części zamiennych

Naszą ofertę w zakresie łańcuchów napędowych tworzymy w oparciu o produkty tworzone przede wszystkim we półki premium. Należą do nich  RenoldIWIS, ale także Tsubaki. Dzięki temu, że współpracujemy jedynie z firmami, które mają swoją renomę i korzystają z dobrych technologii oraz materiałów, możemy zaproponować produkty najwyższej jakości.

Sprzedawane elementy

W magazynie znajdują się liczne części zamienne, które są wykorzystywane do przenoszenia napędów. Wśród najczęściej spotykanych łańcuchów napędowych można spotkać chociażby wersję rolkową, która jest dostępna w standardowych możliwościach, a także wzmocnionych, dla bardziej wymagających klientów. Poza tym, możliwy jest też zakup części zamiennych w wersji zębatej, ale też łańcuchów specjalnych, które mogą być wykorzystywane w innych aplikacjach.

Atuty części zamiennych łańcuchów napędowych

Popularność tych elementów to zasługa chociażby ich niezawodności, choć nie jest to jedyna zaleta, która charakteryzuje te komponenty . Odznaczają się one sporą odpornością na promieniowanie słoneczne czy pracę w wysokiej temperaturze. Są one przygotowane również do przenoszenia dużych obciążeń, dlatego też są powszechnie stosowane w wielu zakładach produkcyjnych. Można je spotkać w wielu liniach technologicznych ,w różnych wykonaniach  oraz gabarytach.